Gizlilik Ve Güvenlik Sözleşmesi

aykatr.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. 

 

 

aykatr.com, sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve duyurulması amacı ile sadece aykatr.com bünyesinde kullanılmaktadır. aykatr.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiç bir nedenle ticari amaçla kullanmamaktadır.

 

 

 

aykatr.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler aykatr.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla aykatr.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Herhangi bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında bulunan "aykatr.com tarafından adresinize gönderilen iletileri almak istemiyorsanız lütfen buraya tıklayın." linkine tıklayarak e-bulten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

 

 

 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde aykatr.com sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.aykatr.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

 

 

Ayrıca www.aykatr.com 'da ''Secure Sockets Layer'' (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

 

 

 

Her türlü sorunuz için; hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0 (332) 251 17 05 no'lu telefondan veya [email protected] adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Web Sitesi Ünvanı:  Ayka Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

Adres: Horozluhan Mah. 1. OSB İstikamet Cad. No: 23 Selçuklu/KONYA

 

E-posta : [email protected] 

 

Telefon : 0 (332) 251 17 05

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı