Kargo ve Teslimat Şartları


Kargo - Teslimat

Satın aldığınız ürün 7 iş günü içinde özenle hazırlanarak kargo yetkililerine teslim edilir. (*Resmi günler, hafta sonları ve Cuma 16:00'dan sonra gelen siparişler ilk iş günü işleme alınır.)

Siparişleriniz Sürat Kargo güvencesi ile ortalama 2-3 gün içerisinde sizlere ulaştırılmaktadır. (İlgili süreler mücbir sebeplere ve uzak noktalara göre değişiklik gösterebilir.)

Siparişiniz yola çıktığı an tarafınıza içinde kargo takip bilgisinin ve kargo teslimat tarihinin olduğu bir sms ve mail bilgilendirmesi yapılacaktır.

Tüm siparişler, yasaların gerektirdiği üzere irsaliye ve fatura ile kargolanır.

Ürünü Teslim Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Kargo paketini teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce kargo paketinde yırtık, ezilme, ıslanma, vb. bir sorun olup olmadığı mutlaka kontrol edilmelidir. Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde herhangi bir sorun olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi veya ücret iadesinde işlemlerinizi kolaylaştıracaktır. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden aykatr.com sorumlu değildir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı